» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Kabel en Patchkabel » patchkabel Multi Mode 50/125 » Duplex OM4 LSZH LC-LC

Hits: 8
Page 1 of 1
? patchcord MultiMode Duplex LC-LC 1.0m OM4 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 11,92
ProductNbr:SG42LL010
Manuf. Info:AFL Hyperscale P4AQ2LCEAA-0000-M1
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-LC 2.0m OM4 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 13,19
ProductNbr:SG42LL020
Manuf. Info:AFL Hyperscale P4AQ2LCEAA-0000-M2
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-LC 3.0m OM4 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 14,46
ProductNbr:SG42LL030
Manuf. Info:AFL Hyperscale P4AQ2LCEAA-0000-M3
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-LC 5.0m OM4 Aqua d2mm Enhancedbruto prijs: € 16,98
artikelnummer:SG42LL050
fabr. info:AFL Hyperscale P4AQ2LCEAA-0000-M5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-LC 10m OM4 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 23,31
ProductNbr:SG42LL100
Manuf. Info:AFL Hyperscale P4AQ2LCEAA-0000-M10
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-LC 15m OM4 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 29,64
ProductNbr:SG42LL150
Manuf. Info:AFL Hyperscale P4AQ2LCEAA-0000-M15
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-LC 20m OM4 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 35,97
ProductNbr:SG42LL200
Manuf. Info:AFL Hyperscale P4AQ2LCEAA-0000-M20
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-LC 25m OM4 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 42,30
ProductNbr:SG42LL250
Manuf. Info:AFL Hyperscale P4AQ2LCEAA-0000-M25
Min. Purchase1 stuk(s)?
Hits per page