» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Kabel en Patchkabel » patchkabel Multi Mode 50/125 » Duplex OM3 LSZH LC-SC

Hits: 12
Page 1 of 1
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 0.5m OM2 Orange d2mm EnhancedGross Price: € 11,18
ProductNbr:SG22LS005
Manuf. Info:AFL Hyperscale P2AQ2L2EAD-0000-M0.5
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 0.5m OM3 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 11,28
ProductNbr:SG32LS005
Manuf. Info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M0.5
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 1.0m OM3 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 11,65
ProductNbr:SG32LS010
Manuf. Info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M1
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 2.0m OM3 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 12,42
ProductNbr:SG32LS020
Manuf. Info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M2
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 3.0m OM3 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 13,19
ProductNbr:SG32LS030
Manuf. Info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M3
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 5.0m OM3 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 14,73
ProductNbr:SG32LS050
Manuf. Info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M5
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 10m OM3 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 18,54
ProductNbr:SG32LS100
Manuf. Info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M10
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 15m OM3 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 22,35
ProductNbr:SG32LS150
Manuf. Info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M15
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 20m OM3 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 26,19
ProductNbr:SG32LS200
Manuf. Info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M20
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 25m OM3 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 30,01
ProductNbr:SG32LS250
Manuf. Info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M25
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 30m OM3 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 33,85
ProductNbr:SG32LS300
Manuf. Info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M30
Min. Purchase1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex LC-SC 50m OM3 Aqua d2mm EnhancedGross Price: € 49,16
ProductNbr:SG32LS500
Manuf. Info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M50
Min. Purchase1 stuk(s)?
Hits per page